Badebukse for Babysvømming - Blue Blossom
Myk og komfortabel badebukse for babysvømming som garantert holder tett. Modell Blue Blossom.
Badebuksen er spesialutviklet for babysvømming, og er noe av det mest komfortable, flotteste og tryggeste barnet kan ha under babysvømmingen. Happy Nappy badebuksen benyttes av svømmeskoler i over 30 land!
Denne badebuksen er dessverre utgått.
Komfortabel og sikker badebukse
Dette er en svært komfortabel og sikker badebukse som er spesielt utviklet for babysvømming av britiske Splash About. Badebuksen har flere fordeler sammenlignet med andre modeller av badebukser. Blant annet har den en høyere midje som gjør at den er sikker i forhold til "ulykker". I tillegg har den en optimert passform for våre aller minste. Og som en ekstra bonus har stoffet UPF50+ solbeskyttelse, og det gjør den perfekt også på stranden :)Designet for babysvømming

Favoritt hos svømmeskoler
Happy Nappy™ badebuksen er fremstilt av Splash About, og er den førende badebuksen blandt over 90% av svømmeskoler i Storbritannia. Den har høstet flere priser, og benyttes av svømmeskoler i over 30 land verden over.I tillegg er den utstyrt med UPF50+ solbeskyttelse, noe som gjør badebuksen perfekt også til bruk i på stranden og ellers i solen!
Enkel rengjøring
Badebuksen er enkel å rengjøre. Den skylles (vaskes for hånd), rulles og er deretter klar for nytt bruk. Dette er ikke en engangs-badebukse, eller en såkalt "BEBS" eller brillebleie som man ofte får kjøpt på svømmeskoler rundt omkring, men en solid, holdbar og stilig badebukse laget for babysvømming.Enda enklere rengjøring

Mer om innerbleien >
Komplett løsning

Mer om innleggene >
Hva om det jeg har kjøpt ikke passer?

Dessuten er vi selv småbarnsforeldre, og vet at man ikke alltid har tid til å prøve det man har kjøpt samme dag som det dukker opp i postkassen.
Derfor tilbyr vi en utvidet retur på 30 dager. Da har du god tid til å prøve og returnere, om det skulle vise seg at det ikke passer.
Vi fant andre produkter du kanskje vil like!